Anasayfa > SİYASET > Erdem’den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Erdem’den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

08.03.2022 14:38 12 14 16 18 yazdır
D.BAKIR/ Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Bölge Başkanı Ali Erdem 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün, son derece özel bir gün olduğuna dikkati çeken Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Bölge Başkanı Ali Erdem , bir kutlama mesajı yayınladı.
Erdem’den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

şu, görüşlere yer verdi: ‘Gündelik yaşamın her safhasında, sevincimizle sevinen, dertlerimizle dertlenen kadınlarımızın bu özel günlerini, en samimi duygularımla yürekten kutlarım.


Onların siyasal, sosyal, kültürel, istihdam ve ekonomik alanlarda, yani gündelik hayatın bütün aşamalarında azim ve kararlılıkla gösterdikleri eşsiz mücadeleyi de takdire şayan buluyorum.


Kadınların toplum içerisinde güçlerini ortaya koymaları sadece kendilerine değil, hem ailelerine hem de yaşadıkları topluma değer sağlayacak ve o milleti daha iyi bir yaşam düzeyine ulaştıracaktır.


Bizler, bu dünyayı kadınların daha güzel yapacağına İnanıyoruz. Kadınlara yapılan yatırımın, geleceğe yapılan yatırım olduğunu düşünüyorum.


Bu vesileyle, bütün kadınlarımızı en derin saygılarımla selamlıyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü içtenlikle kutluyorum’.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri