Anasayfa > GÜNDEM > ‘BÜTÜN EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZİN BAYRAMINI KUTLUYORUM’

‘BÜTÜN EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZİN BAYRAMINI KUTLUYORUM’

30.04.2022 12:53 12 14 16 18 yazdır
D.BAKIR/ 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan SigortaCep Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akın, emek alın terinin görmezden gelinemez, yok sayılamaz değerler olduğuna dikkati çekti.
‘BÜTÜN EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZİN BAYRAMINI KUTLUYORUM’
Açıklamasında, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlayan SigortaCep Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akın,, şunları söyledi: 
‘Alın teri ile geçimini temin eden, üreterek, ekonomimize katma değer katan, hammaddenin sınaî ürünler halin getirilip, gündelik yaşamımızda kullanımına sunulmasını sağlayan bütün emekçilerimiz ve işçilerimizi saygıyla selamlıyorum. 
olanaklarından yararlanmada, dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip daha uygun koşullar oluşturmak devletimiz kadar, kuşku yok ki işverenlerin de sorumluluğunda olan bir konudur. 
Ülkemiz genç ve dinamik nüfusuyla Avrupa’nın en avantajlı ülkesidir. Bizler bu potansiyeli doğru ve yerinde kullanırsak inanıyorum ki, kısa vadede arzu ettiğimiz noktalara ulaşacağız. Özellikle uzmanlık gerektiren alanlarda eğitim almış insanlarımızın istihdamına önem vermeliyiz. 
Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü canı gönülden kutluyor, Cenabı Allah’tan, bütün emekçi kardeşlerimize aileleriyle beraber bir ömür boyu sağlık, mutluluk, huzur ve başarı dolu günler niyaz ediyorum’.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri